Sergi:Baktığım Yerden

İnsanları iş hayatının peşinden koşmak yerine “hayatının işi”ni yapmaya çağıran bir “İş Yaşam Kulübü” olan Joint Idea'nın ilk üyelerinden ve aynı zamanda ortak çalışma ruhuna gönül verenlerden Devrim Gülşen, grafik tasarımcılığının yanı sıra fotoğrafçı kimliğiyle de ön plana çıkmaktadır.

Bu sergide zamanın ve mekanların ötesinde, grafik unsurlar ana temayı oluşturuyor. Sanatçı şehirlere ve insanlara daha farklı bir açıdan bakarken sizi de baktığı yerden görmeye davet ediyor.

Joint Idea'nın ilk üyelerinden ve aynı zamanda ortak çalışma ruhuna gönül verenlerden Devrim Gülşen, grafik tasarımcılığının yanı sıra fotoğrafçı kimliği ile ön plana çıkan bir isim. Grafik tasarımcısı olarak fotoğraf ve grafiğin hayatında hep iç içe ve birbirlerini destekleyen araçlar olduğunu söyleyen Devrim Gülşen, "bu fotoğrafları çekerken esas görmek istediğim, karenin içine giren tek tek öğelerin dışında grafik bir bütünlük yakalamaktı. Bu koleksiyonu oluştururken özellikle buna dikkat ettim" diyor. Sanatçı şehirlere ve insanlara daha farklı bir açıdan bakarken, sanatseverleri de baktığı yerden görmeye davet ediyor. Sergiyi 1 Şubat tarihine kadar Arnavutköy Joint Idea'da gezebilirsiniz.

www.jointidea.com

Yorumlar