Sevdiklerinize Sanat Hediye Edin

Bu yılın hediyesi neden sanat olmasın?


İstanbul Fotograf Galerisi 2017'yi uğurlarken farklı bir sergi hazırladı. Yeni yıl hediyeniz sanat olsun diye; farklı sanatçıların işlerini bir araya getirilerek oluşturulan sergi 27 Ocak tarihine kadar görülebilir.

2018 sezonu boyunca dönem dönem tekrarlanacak bu karma sergi konsepti; her bütçeye uygun fiyatlar ile sanat eseri koleksiyonu yapmayı ve sanat galerilerinden eser satın almayı benimsemeyi ve özendirmeyi amaçlıyor.

İlk sergi, yeni yıla özel galeri ve misafir sanatçıların katılımıyla... Kutlama! 

Sanatçılar, eserlerinin ilk edisyonları için özel indirim uyguladı. Üstelik satın aldığınız eseri sergi bitimini beklemeden teslim alabiliyorsunuz.

Sergiye katılan sanatçılar; Stanko Abadzic, Özlem Acaroğlu, İlknur Can, Dinçer Dökümcü, Cumhur Ersöz, Mehveş Lelic, Erhan Şermet, Timurtaş Onan, Can Tanrıseven, Cem Turgay, Erdem Varol ve Barbara Yoaf Karyo. Ayrıca, iki genç ressam Ghazaal Bagheri ve Mutlu Aksu, konuk sanatçı olarak eserleriyle sergide yer almaktalar. 

Ayrıca İstanbul Sanat Galerisinin bir de önerisi var. Sanat eseri satın alırken kendi zevklerinize, beğenilerinize ve içgüdülerinize güvenin. Eser ile aranızda bir bağ olduğunu hissettiğinizde ona hayatınızda yer ayırın.

Benzer konseptteki gelecek sergilerde yer almak isteyen sanatçılar info@istanbul-fotografgalerisi.com adresine mail atarak iletişime geçebilir.


İstanbul Fotoğraf Galerisi /The Photographers' Gallery İstanbul
Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sokak. N:8 Beyoğlu-İstanbul
T: +902122373652 

Yorumlar