Süha Derbent'in Objektifinden Kenya'nın Yaban Yüzü

Ülkemizin ve dünyanın en önemli vahşi doğa fotoğrafçılarından Süha Derbent’in objektifine takılan 300 eşsiz kare, TAV Havalimanları imzasıyla  “Kenya’nın Yaban Yüzü” kitabında toplandı.

Ürün ve hizmetleri tüm dünyada 19 ülkede 74 havalimanında yer alan TAV Havalimanları’nın hizmet şirketlerinden TAV İşletme Hizmetleri, 2016 Haziran ayı itibariyle Kenya’nın Başkenti Nairobi’nin Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı’nda bulunan  “Star Alliance” yolcu salonunun işletmeciliğini üstlendi.

TAV, Kenya’da attığı bu adımın onuruna, macera dolu coğrafyayı dünyada en iyi tanıyan kişilerden biri olan Süha Derbent’le işbirliği yaptı. Bu birliktelikten doğan ilk eser ise “Kenya’nın Yaban Yüzü” adlı bu değerli kitap.  


Süha Derbent’le maceraya yolculuğun tek adresi de artık TAV Tourism!

İkincisi ise grubun toplantı, kongre ve seyahat sektöründeki lider şirketlerinden biri olan TAV Tourism’in Süha Derbent ile güçlerini birleştirmesinden doğan ve macera dolu rotaları uygun fiyatlarla meraklısıyla buluşturan “TAV Tourism Nature by Süha Derbent” adlı yeni seyahat hattı oldu.

Süha Derbent Hakkında, 
30 yıldır fotoğrafçılık yapan Süha Derbent, özel projelerin yanı sıra vahşi yaşam fotoğrafçılığı, seyahat organizasyonu ve hayvan davranışı alanlarında kişi ve kurumlara danışmanlık hizmeti vermekte, bu bağlamda dünyanın birçok vahşi yaşam alanını keşfetmek üzere kişiye özel butik seyahat organizasyonları ve kurumsal projeler yapmaktadır. 7 yıldır Vatan gazetesinin pazar ekinde yazmaktadır. “Kenya’nın Yaban Yüzü”, Derbent’in 2011 yılında çıkarttığı “Yüz Yüze” adlı ilk kitabının ardından çıkarttığı ikinci 
kitabıdır.

Satın almak için tıklayınız.

Yorumlar

Popüler Yayınlar