Onur Ercoşkun Eyes On’a Davet Edildi

Onur Ercoşkun ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Daha önce dünyanın en büyük fotoğraf ajanslarından olan Magnum’dan gelen davetle Türkiye’den yıllar önce sadece Ara Güler’in davet edildiği ajansa ikinci kez davet edilen Türk olan Onur Ercoşkun şimdi de Avrupa’nın en önemli fotoğraf organizasyonlarından biri olan European Month Of Photography’nin Viyana ayağı Eyes On’a davet edilerek Avrupa'da Dünya’dan seçilen 50 fotoğrafçıdan biri oldu.

Dünya’nın dört bir yanından fotoğrafçıların biraraya geldiği 2 gün süren görüşmelerde Onur Ercoşkun gurur verici sonuçlarla döndü.. Burada yaptığı görüşmeler sonucunda Hırvatistan’daki Organ Vida festivalinden 1 adet, Rusya’daki Photo Visa festivalinden 2 adet olmak üzere önümüzdeki sene gerçekleşecek 3 adet sergi daveti aldı. 

Eyes On bünyesinde yaptığı görüşmeler sayesinde Salzburg’taki bir yayınevinden bünyelerinde fotoğraf kitap yayınlaması için de teklif alan Onur Ercoşkun anlaşma için yayınevi ile görüşmelerini hala sürdürüyor.

Onur Ercoşkun Time dergisi uluslararası fotoğraf editörü Alice Garbiner’ın önderliğinde gerçekleştireceği projelerin yanısıra Avrupa’da açacağı bu sergiler ile adını uluslararası piyasaya duyurmaya devam edecek.

Yorumlar

Popüler Yayınlar