Sergi:Hayatın İzleri

Sanatı hayatın 365 gününe ve her anına yayma hedefiyle yola çıkan Sanat365.com yeni sanat sezonunun ilk sergisini fotoğraf sanatçısı Caner Başer’in ilk kişisel sergisine ayırdı.
Sanat365.com’un 2015 yılında başlattığı Solo365 serilerine, bu yıl da güçlü isimlerle devam ediyor. Farklı tarz, bakış açıları ve tekniklere sahip sanatçıların solo sergilerine yer verilen Solo365 serilerine ev sahipliği yapan Kozyatağı Kültür Merkezi - A Sergi Salonunda düzenlenecek "Hayatın İzleri" isimli sergide Caner Başer'in sergiye özel hazırladığı eserleri izleyici ile buluşacak.

2010 yılında hizmete giren ve 400 kişilik ‘Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’, 200 kişilik konferans salonu, 3 adet 90'ar kişilik toplantı salonu, sanat galerileri ve fuayeler ile Kozyatağı’nın sanat kalbi olan KKM’de düzenlenecek olan sergi için sanatçı Caner Başer şunları söylüyor: “Böyle bir ortamda ziyaretçilerimizi güzel bir sergi bekliyor olacak, desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi'ne (ve Hayyam Foto Teknik'e) teşekkür ediyorum.’’.

Fotoğrafa ilgisi 2012 yılında başlayan Caner Başer, ilk iki yıl manzara ağırlıklı fotoğraflar çeken sanatçı, sonraki yıllarda ise daha çok çalışan odaklı olmak üzere; emek ve alın terini barındıran hayatın izlerini fotoğraflıyor.

30 Eylül - 23 Ekim tarihleri arasında  devam edecek sergi her gün 12:00-20:00 saatleri arasında gezilebilir.

Yorumlar

Popüler Yayınlar