Babalar ve Çocukların Sergisi

Merve Hasman Salvatori’nin “Babamla Mutfakta” adını verdiği ve Eataly ev sahipliğinde gerçekleşen sergi 14 farklı fotoğraftan oluşuyor.

Merve Hasman Salvatori’nin de babası Nurettin Hasman ile ilk kez kamera karşısına geçtiği sergide yer alan isimler, reklam ve moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz ve oğlu Tibet, moda dünyasının genç yeteneklerinden Zeynep Tosun ve babası, Milli Voleybol takımının güzel oyuncularından Naz Aydemir ve babası,Türkiye Ralli Şampiyonu Orhan Avcıoğlu,sanat dünyasının başarılı isimlerinden Emre Altuğ ve oğulları Kuzey ve Uzay, genç kuşak girişimcilerin başında gelen Hakan Baş, babası ve dedesi,başarılı iş adamı Ömer Dormen ve kızları Alya ve Yasemin, gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar ve oğlu, genç reklamcı Eftalya Köseoğlu ve babası, ünlü mimar Mustafa Toner ve oğlu Emre Toner ve son olarak Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Emre Eczacıbaşı babalar günü için Eataly mutfağına girerek, bir yandan en sevdikleri yemekleri yaparken bir yandan da Merve Hasman’ın objektifine de poz verdiler.


Merve Hasman Salvartori’nin sergisine Berrin Zorlu, Şule Zorlu, Çiğdem Kayalı,Feryal Gülman, Mustaf Toner,Hande Can Yüce gibi cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin yanı sıra Merve Hasman’ın babası Nurettin Hasman ve eski eşi Güliz Onursal kızlarının bu mutlu gününde bir araya gelerek konuklarla tek tek ilgilenerek kızlarına destek verdiler.

Merve Hasman Salvatori bu sergi için çok heyecanlı olduğunu, kendisi için özel bir yeri olduğunu belirterek, “Babam benim kahramanım, ilk aşkım…ikimizde mutfağa çok düşkünüz, birlikte saatler geçirebiliriz. Bizim hayatımızda mutfağın önemi çok büyük. Bence baba ve çocuk ilişkisini güçlendiren en doğru yer mutfak” dedi.

Merve Hasman Salvatori’nin 3. kişisel sergisi olan ‘Babamla Mutfakta”  30 Haziran tarihine kadar Eataly İstanbul’da  ziyaret edilebilecek.

Kaynak:http://www.bugunbugece.com

Yorumlar

Popüler Yayınlar