Tamer Yılmaz'dan İstanbul Yansımaları Sergisi Kanyon'da

İstanbul Fotoğrafları2006 yılında kurulan, ödüllü mimarisi, mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, Mayıs ayında 10. Yılını kutluyor. İstanbul’un ikonik markalarından biri haline gelen Kanyon, bu 10 yıl içerisinde İstanbul’dan esinlenerek, milyonlarca misafiri ağırladı ve tüm İstanbul severleri bir araya getirdi. 10. Yılında ise İstanbul’a bir teşekkür olarak İstanbul’u ağırlıyor ve şehrin kendisine ev sahipliği yapıyor.


Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, Mayıs ayında onuncu yaşını kutluyor. Mayıs ayı boyunca düzenlenecek yıl dönümü etkinliklerinde Kanyon misafirlerini birbirinden eğlenceli ve unutulmayacak sürprizler bekliyor.

11-31 Mayıs tarihleri arasında Kanyon etkinlik alanında moda ve reklam fotoğrafçılığının duayeni Tamer Yılmaz’ın objektifinden “İstanbul Yansımaları Sergisi” ile birbirinden güzel İstanbul fotoğrafları Kanyon misafirlerini bekliyor. Sergi mayıs ayı sonuna kadar Kanyon misafirleri tarafından ziyaret edilebilecek.

Yorumlar

Popüler Yayınlar