Hayattan Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması

Vakıf Emeklilik’in bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması’na başvurular başladı. “Hayattan Sarı Kareler” temalı yarışma, 3 Mart-3 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Vakıf Emeklilik tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması başladı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek yarışmanın ana teması “Hayattan Sarı Kareler” olarak belirlendi.

Vakıf Emeklilik, yarışma ile amatör veya profesyonel fotoğrafçıların; kendi objektiflerinden hayata ve dünyaya bakışlarını yansıtan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı oluyor. 3 Mart-3 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmaya başvurular başladı. Sanata ve sanatçıya saygı çerçevesinde Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle düzenlenen “Hayattan Sarı Kareler” temalı yarışmada, birinciye 3.000 TL, ikinciye 2.000 TL ve üçüncüye 1.000 TL’lik para ödülü dağıtılacak.Yarışma, Seçici Kurul ve TFSF Temsilcisi dışında konuya ilgi duyan, son başvuru tarihine kadar 18 yaşını dolduran ve üzeri yaşlardaki, tüm amatör veya profesyonel fotoğraf çeken katılımcılara açık. Yarışmaya katılan eserler alanlarında uzman jüri üyeleri tarafından 11 Mayıs 2016 tarihinde değerlendirilecek. Sonuçlar ise 13 Mayıs’ta açıklanacak.

Başvuru ve yarışmayla ilgili 
detaylara  www.vakifemeklilik.com.tr ve www.sarikareler.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak:www.bugunbugece.com

Yorumlar

Popüler Yayınlar