3. Belgesel Fotoğraf Günleri Başvuruları Başladı

Fotoğraf Vakfı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Belgesel Fotoğraf Günleri, 20 - 29 Mayıs tarihleri arasında Salt Galata ve Galata Fotoğrafhanesi’nde gerçekleşecek. 

AÇIK ÇAĞRI & TEMATİK ÇAĞRI :
Önceki yıllarda, ilgili bölüm başlıklarına Türkiye’den ve yurt dışından davet edilen pek çok fotoğrafçının işi ile beraber, duyurusunu yaptığımız “Açık Çağrı” ile bölüm dışı konularda üretilen işlere de yer vermiştik. Bu yıl, AÇIK ÇAGRI bölümünün yanında, aynı zamanda web sitemizde detayları yer alan TEMATİK bölüm başlıkları için de, sizlerden gelecek belgesel fotoğraf ve multimedia çalışmalarını değerlendirmeye almak istiyoruz.

Web sitemizden indirebileceğiniz Açık Çağrı ve Tematik Çağrı Bölümü Katılım Formları ile birlikte göndereceğiniz çalışmalar değerlendirmeye alınacak, uygun görülmesi halinde programa alınacaktır. Çalışmanızın değerlendirmeye alınabilmesi için, başvuru formunu ve formda belirtilen özelliklere uygun sunum, bilgi ve görsel dosyalarınızı 15 Mart 2016 tarihine kadar Açık Çağrı icin bfg2016acikcagri@gmail.com , Tematik Çagrı için bfg2016tematikcagri@gmail.com adreslerine Wetransfer ile yollamanız yeterlidir.
Tüm detaylara www.fotografvakfi.org.tr web sitemizden ulaşabilirsiniz

Yorumlar

Popüler Yayınlar