Tarım ve İnsanı Buluşturan Yarışmanın Sonuçları Açıklandı

Ali Haydar Ceylan
2009 yılından bu yana Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen ve her yıl olduğu gibi bu yıl da DenizBank’ın desteklediği 7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasının ödül töreni 23 Aralık 2015 Çarşamba günü Ankara’da gerçekleştirildi..
Tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan fotoğraf yarışmasında; “Genel”, “Çiftçi – Üretici Özel Ödülü, “Toprak Teması Özel Ödülü” kategorilerinin yanında, “Öğrenci”, “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı çalışanları” ve DenizBank çalışanları” olmak üzere toplamda 6 farklı kategori yer alıyor.

Katılımcılar yarışmaya tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğrafları ile katıldı. Ali Haydar Ceylan Çankırı'da çektiği fotoğrafla genel kategori birincisi olmaya hak kazandı.
Tarım sektörüne katkı sağlamayı ve üreticinin yüzünü güldürmeyi misyon edinmiş olan DenizBank, çiftçilerin hayatına değer katmak için çalışmalarına devam ediyor ve bu yarışmanın 7. kez sponsoru olarak bu desteğini sürdürüyor.
Yarışmada dereceye giren ve sergilenen diğer fotoğraflara http://www.tariminsan.com adresinde ulaşabilirsiniz.

 http://www.denizbank.com/

Yorumlar

Popüler Yayınlar