Ustaların Fotoğrafları Bodrum'da

Oasis Alışveriş Merkezi, ‘USTALARIMIZDAN Fotoğraf Sergisi’ninBodrum ayağını Bodfad işbirliğiyle, 26 Kasım - 7 Aralık 2015 tarihleri arasında Oasis Sümbül Sokak Sergi Alanı’nda gerçekleştiriyor.                                       

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun düzenlediği USTALARIMIZDAN Sergisi, ülkemiz fotoğrafının bugün ulaştığı noktalara gelmesinde çok büyük katkısı ve emeği bulunan 1950 öncesi doğumlu 24 fotoğraf ustasının eserlerini bir araya getiriyor. 


Ara Güler, Ozan Sağdıç, Ersin Alok, Mehmet Bayhan, Ergun Çağatay, Tuğrul Çakar, İsa Çelik, Gültekin Çizgen, İbrahim Demirel, H. Nadir Ede, Necmettin Külahçı, Güler Ertan, Faruk Ertunç, Ahmet Esmer, Sıtkı Fırat, Ahmet Öner Gezgin, İlyas Göçmen, Sabit Kalfagil, İzzet Keribar, A. Halim Kulaksız, Lütfi Özgünaydın, Ali Rıza Akalın, Yusuf Tuvi ve İbrahim Zaman'ın 40'lı, 50'li, 60'lı yıllarda çektiği klasikleşmiş fotoğraflarının yanı sıra, güncel işlerinin de yer aldığı USTALARIMIZDAN Sergisi, Türkiye fotoğrafının nereden nereye geldiği konusunda da bir referans olacak. 

Ustalarımızdan Fotoğraf  sergisi 7 Aralık 2015 tarihine kadar her gün gezilebilecek.

Yorumlar

Popüler Yayınlar