Le Meridien İstanbul Etiler’in Düzenlediği Fotoğrafı Yarışması Sonuçlandı

Le Meridien Istanbul Etiler’in IstanbulNow! Projesi kapsamında Mehmet Turgut ile bugünün ve yarının İstanbul’unu aradığı fotoğraf yarışması sona erdi. Sosyal medya üzerinden herkese açık düzenlenen ve birbirinden çarpıcı 400’ün üzerinde fotoğrafın yarıştığı yarışmada kazanan 12 fotoğraf belli oldu. Fotoğraf sahipleri özel ödüllerin yanı sıra, Mehmet Turgut’un objektifine poz vererek yaratıcı ve özgün birer portre fotoğrafa sahip oldu.

Le Meridien İstanbul Etiler'in, IstanbulNow! ile şehrin sırlarına doğru çıktığı yolculuk tamamlandı. IstanbulNow! fotoğraf yarışmasına katılanlar, Mehmet Turgut ile İstanbul’un gizli kalan tüm kilitlerini açan yepyeni bir deneyim yaşarken, doğası ve günlük yaşantısıyla bugünün İstanbul’unu IstanbulNow! ile aradılar. Yarışma kapsamında Mehmet Turgut ve yarışmacılar, Boğaz hattı boyunca Kanlıca, Üsküdar, Kadıköy, Sarıyer, Ortaköy, Karaköy, Eminönü, Beşiktaş, Beyoğlu, Maslak, Samatya, Bakırköy semtlerini çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirdi.


400’ün üzerinde fotoğraf kıyasıya yarıştı

Facebook üzerinden gerçekleştirilen ve 6 Ekim – 14 Kasım arasında 6 hafta süren yarışmaya katılanlar belirtilen semtleri en iyi anlatan fotoğraf karelerinin paylaşmak üzere yarıştı. 400’ün üzerinde fotoğrafın kıyasıya çekiştiği Le Meridien IstanbulNow! fotoğraf yarışmasında birinci olan Luigi Zecchini Le Meridien Otel Executive Suit’de 2 gece konaklama, ikinci Ali Efe Yılmaz Le Meridien Explore SPA’dan yararlanma imkanı, üçüncü Camille Le Bras Le Meridien La Torre’de 2 kişilik yemek kazandı.

Yarışmanın en iyi 12 fotoğrafının sahipleri, Mehmet Turgut’un objektifine poz vererek yaratıcı ve özgün birer portre fotoğrafa sahip olacak. Mehmet Turgut ve yarışmayı kazanan talihlilerin IstanbulNow! Fotoğrafları, Le Meridien Istanbul Etiler’de 16 Aralık’ta özel bir davet ile açılacak sergide yer alacak. Le Meridien IstanbulNow! Fotoğraf Sergisi, 17 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında fotoğraf severlerle buluşacak.

Yarışmanın kazanan isimleri sırasıyla şöyle:

Luigi Zecchini – Ali Efe Yılmaz – Camille Le Bras – İhya Bozkurt – Ezgi Kurtuluş – Selman Şentürk – Muhammet Küçükbirinci – Hakan Yaşar – Ermetin Öztürk – Selahattin Gül – Alpay Erdem – Mert Bayrakçı

Kaynak:www.bugunbugece.com

Yorumlar

Popüler Yayınlar