Konser Fotoğrafçılığı Yarışma ve Atölyesi

Nikon marka elçisi Seda Açıkoğlu eğitmenliğinde, 26 Aralık 2015 Cumartesi gecesi, Jolly Joker Bursa sahnesinde gerçekleşecek olan atölyenin katılımcıları mini bir fotoğraf yarışması ile belirlenecek.
Nikon Türkiye yetkilileri ve Seda Açıkoğlu tarafından seçilecek en iyi 2 müzik temalı fotoğraflarının sahipleri, 26 Aralık 2015 Cumartesi gecesi Jolly Joker Bursa sahnesinde gerçekleşecek Konser Fotoğrafı Atölyesi’ne katılmaya ve muhteşem bir konser performansını fotoğraflamaya hak kazanacak. Yarışmaya katılmak isteyen Nikon kullanıcıları en iyi müzik temalı fotoğraflarını aşağıda belirtilen linke yüklemeye başlayabilir!
Yarışma Koşulları:
Yarışma yalnızca Nikon fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflara açıktır.

• Bursa’da gerçekleşecek olan atölye çalışmasına hak kazananlar, ulaşım ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaktan sorumludur.
• Her katılımcı en fazla 3 fotoğraf yükleme hakkına sahiptir. Katılımcıların yüklediği ilk 3 fotoğraftan sonrası değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Katılımcıların 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan katılımcılar yarışmayı kazanmış olsa bile (mekânın yaş sınırlamasından dolayı) atölyeye katılamayacaktır.
Başvuru Linki: goo.gl/xQCNaJ
Son Katılım Tarihi: 21 Aralık 2015 – 17:00
Sonuçların Duyurulması: 24 Aralık 2015 – 12:00 / Nikon Türkiye Resmi Facebook Sayfası

Yorumlar

Popüler Yayınlar