Mini Proje:Kendine İyi Bak

Geniş Açı Proje Ofisi, yürütücülüğünü üstleneceği üretim odaklı bir atölyeyle bir kez daha Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi'ne konuk oluyor.
Her seviyeden fotoğraf meraklısına açık olan bu atölye, katılımcıları kendi kentlerine bakmaya davet ediyor. Yaşadığı sokağa, mahalleye, kente dair merakı, derdi, önermesi olan katılımcılar sokak fotoğrafından kişisel belgesele, sosyal belgeselden kurgu fotoğrafa her tarzda üretim yapabilecek.

Atölyenin 10-11 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ilk buluşmasında kent üzerine farklı tarzlarda üretilmiş işler incelenecek, daha sonra katılımcıların bugüne dek yaptıkları işlerden derledikleri portfolyolar değerlendirilecek ve akabinde katılımcıların atölye kapsamında yapmayı planladıkları mini-projeler tartışılacak. Katılımcılar, takip eden süreç içerisinde üretimlerini sık sık eğitmenlerle paylaşacak ve Skype üzerinden geri bildirim alma fırsatı bulacaklar. Aralık ayının başında gerçekleşecek son buluşmada da üretilen işler edit edilecek ve Ka Atölye’deki mini sergide izleyicilerle buluşacak.

Atölye Yürütücüleri: Refik Akyüz, Serdar Darendeliler
Atölye Tarihleri: 10-11 Ekim ve 5-6 Aralık 2015
Atölye Saatleri: 14:00-18:00 (Cumartesi-Pazar)
Atölye Ücreti: 500 TL+KDV
(Öğrenciler, Ka ve GAPO atölyelerine katılmış olanlar 400 TL+KDV)
Katılımcı sayısı: 8-12
Son Kayıt Tarihi: 5 Ekim Pazartesi
Kayıt sonrasında katılımcıların (en fazla 20 fotoğraftan oluşan ve atölye konusundan bağımsız) tematik bir portfolyo ile portfolyoya dair bir metin göndermeleri ve atölyenin ilk oturumuna, planladıkları projeye dair araştırmalar ve ön çekimlerle gelmeleri beklenmektedir.
Ayrıntılı bilgi için: 312 465 0125 (Ka Atölye) - 212 251 7003 (GAPO

Yorumlar

Popüler Yayınlar