46 Dergisi Sosyal Medya Temasıyla Yayında

Cüneyt Özdemir
Resim yazısı ekle
Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un hayat verdiği dijital fotoğraf kültür dergisi “46”nın “Sosyal Medya Sayısı” 27 Temmuz’dan itibaren yayında! Cüneyt Özdemir, Nilgün Belgün, Ceyhun Yılmaz, Ece Temelkuran, Buse Terim, Ceri Levis, Pucca gibi isimleri sayfasında ağırlayan “46 – Sosyal Medya Sayısı”; gerçek hayatla arasındaki çizgi artık iyice flulaşan sosyal medyayı odağına alıyor.

Dijital olarak yayınlanan ve gün geçtikçe daha fazla insana ulaşan “46”, yeni “Sosyal Medya Sayısı” ile; farklı nesillerden sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimleri, sosyal medya fenomenlerini, işlerini sosyal medya üzerinden sürdürenleri sayfalarında ağırlıyor. 


Okuyucularını kapağında, Dipnot TV ile dijital dünyaya yepyeni bir soluk getiren ve “Sosyal medyada herkesi mutlu edemezsin” diyen Cüneyt Özdemir ile karşılayan “46”; bu kez sosyal medyada samimiyet, sosyal medyanın artıları-eksileri, sosyal medyadan öncesi ve sonrasını masaya yatırıyor. İletişimde yer ve zaman sınırlarını kaldıran sosyal medyanın tartışıldığı “46 – Sosyal Medya Sayısı”na; Nilgün Belgün, Ceyhun Yılmaz, Ece Temelkuran, Buse Terim, Billur Saatçi, Ceri Levis, Emre Irmak, Giselle Tavilson, İnternet Mahir, Kaan Kayımoğlu, Mustafa Seven, Pucca, Ulan, Aslı Demirer ve Yonca Baltaoğlu da konuk oluyor.

Alper Kul, Barış Akpolat ve Tolga Akyıldız da, yeni sayıda yine köşelerinde okuyucularla buluşuyor.

Her zaman şaşırtan, hayran bırakan ve merakla beklenen “46”nın yeni “Sosyal Medya Sayısı”; fotoğrafları, sohbetleri ve yazılarıyla yine çok konuşulacak. 27 Temmuz’dan itibaren iPhone ve iPad uygulamalarıyla AppStore’da yerini alan “46 – Sosyal Medya Sayısı”, ayrıca www.46magazine.com sitesinden de indirilebilir. Üstelik uygulama ve derginin tüm sayıları ücretsiz!

Kaynak:www.bkziletisim.com

Yorumlar

Popüler Yayınlar